Перейдіть на новий рівень володіння мовою, приєднавшись до онлайн-курсу іспанської з носіями. Перший набір стартує вже 5 липня!

Для кого цей курс?

Найбільшу користь від курсів отримають учні з рівнями від А2 до С1 за стандартами MCER (Marco Común Europeo de Referencia para las lenguas). Якщо ж ви зовсім початківець, то вивчати іспанську з нуля з носієм мови, який не володіє українською, може бути занадто складно і може демотивувати вас від подальшого навчання.

Спробуйте почати з ось цього безкоштовного емейл-курсу для початківців, а авторський україномовний курс іспанської мови з нуля до рівня А1 в мене вже в розробці.

Новачок? Але маєте сильне бажання спробувати вивчати іспанську одразу з носіями, напишіть нам, і приєднаємо вас до групи рівня A1.

Заняття з носіями у школі іспанської мови

Хто проводить?

Курси іспанської з носіями організовуємо у співпраці з мовною школою з м. Валенсія. Співпрацюємо з перевіреною школою сімейного типу, яка має 15 років досвіду у викладанні іспанської та є акредитованим центром Інституту Сервантеса – єдиної державної установи у світі, яка здійснює контроль за якістю викладання іспанської мови та організації навчального процесу!

Скільки коштують курси іспанської з носієм?

У таблиці наводимо ціни актуальні на 2021 рік. Онлайн-курси іспанської для початківців є більш інтенсивними (три заняття на тиждень), тому ціна є дещо вищою за курси для учнів із середнім та високим рівнями (два заняття на тиждень).

Курс Рівень іспанської Ціна за курс
Básico 1 Базовий
(A2)
390 євро + підручник
Básico 2 Базовий
(A2)
390 євро + підручник
Básico 3 Базовий
(A2)
390 євро + підручник
Básico 4 Базовий
(A2)
390 євро + підручник
Intermedio 1 Середній
(B1)
260 євро + підручник
Intermedio 2 Середній
(B1)
260 євро + підручник
Intermedio 3 Середній
(B1)
260 євро + підручник
Intermedio 4 Середній
(B1)
260 євро + підручник
Avanzado 1 Просунутий
(B2-C1)
260 євро + підручник
Avanzado 2 Просунутий
(B2-C1)
260 євро + підручник
Avanzado 3 Просунутий
(B2-C1)
260 євро + підручник
Avanzado 4 Просунутий
(B2-C1)
260 євро + підручник

Як відбуваються заняття?

Заняття відбуваються онлайн в реальному часі через платформу відеоконференцій Zoom. Тому не має значення, чи шукаєте ви курси іспанської мови у Києві, Львові, чи Івано-Франківську, чи мешкаєте у маленькому містечку поблизу Луцька. Все, що необхідно мати для успішного навчання, – це ноутбук (смартфону, на жаль, недостатньо для ефективного навчання) та доступ до мережі Інтернет.

Ось так виглядає онлайн-урок іспанської мови. Як бачите, ні вік, ні місто проживання значення не мають. Усіх об’єднує єдина мета – навчитися розуміти носіїв та вільно спілкуватися.

Урок іспанської мови онлайн. Заняття з носіями з Іспанії

На кожному занятті ви безпосередньо спілкуєтеся з репетитором та іншими учнями. Тривалість кожного курсу – три місяці (12 тижнів). Усе спілкування впродовж курсу – іспанською! Перед початком курсу ми визначимо ваш рівень володіння мовою.

Заняття триває 50 хвилин. Учні початкового рівня матимуть три заняття на тиждень – у понеділок, середу та п’ятницю. Учні середнього та просунутого рівнів займатимуться двічі на тиждень – у вівторок та четвер. У групі зазвичай від 6 до 8 учнів.

Ви обираєте оптимальний час занять (можливі варіанти – 10:40; 13:45; 18:15; 19:25) та дотримуєтесь обраного графіку. Якщо ви пропускаєте заняття з вагомих (чи не дуже 🙂 ) причин, викладач записує урок та надсилає вам посилання для того, аби ви могли переглянути його пізніше.

Окрім обов’язкових занять в ціну курсу входять додаткові розмовні уроки, на яких викладачі нашої школи-партнера вчать готувати, танцювати та грати на гітарі. Це все іспанською у форматі неформальних онлайн-зустрічей, до яких можуть приєднатися усі бажаючі. Присутність на таких заняттях опційна та додатково не оплачується. Зазвичай, такі віртуальні балачки влаштовуються двічі на тиждень. Тож сумувати ви точно не будете!

Додатково потрібно буде придбати річну підписку (21 євро) на інтерактивний підручник. Підписка здійснюється після успішного завершення першого заняття, тобто лише тоді, коли ви на 100% будете впевнені, шо рівень групи вам підходить.

Як записатися на курси іспанської онлайн?

Для того, щоб записатися на курси іспанської мови онлайн, виконайте 3 простих кроки.

Крок 1. Заповніть онлайн-заявку.

Заповніть ось цю заявку. Ми обов’язково опрацюємо її та зв’яжемося з вами впродовж доби або наступного робочого дня після вихідних.

Заявка на онлайн курс іспанської з носіями мови з Іспанії

Крок 2. Пройдіть тест на визначення рівня.

Для того, щоб обрати для вас оптимальну групу, ми надішлемо посилання на короткий онлайн-тест для визначення рівня мови.

Тест для визначення рівня іспанської для онлайн-курсу з носіями

Крок 3. Здійсніть оплату.

Ви можете розрахуватися карткою онлайн або переказати кошти на рахунок в банку в Іспанії. Після чого викладачі нашої школи-партнера зв’яжуться з вами з детальною інформацією щодо організації навчального процесу.

Оплата курсу карткою онлайн

Якщо у вас виникнуть будь-які запитання стосовно мовних курсів, дзвоніть за номером +38 066 226 3573, пишіть на той самий номер у Telegram, Viber чи WhatsApp , або ж у соціальних мережах.

Наступний набір буде вже влітку, тому не проґавте можливість покращити ваші розмовні навички цієї весни!

Записатися на курс