Влітку є можливість приєднатися до розмовної практики з носіями мови. За деталями пишіть в Telegram на @eudeua.

Онлайн-курс іспанської мови для початківців допоможе вам за три місяці заговорити іспанською та досягнути базового рівня A1.1.

Запрощуємо вас приєднатися до онлайн-курсу іспанської з носіями. Наступний набір стартує у жовтні 2022! Ви маєте можливість безкоштовно пройти тест на визначення рівня та завітати на пробний урок у вже існуючі групи.

Для кого цей курс?

Найбільшу користь від курсів отримають учні з рівнями від А2 до С1 за стандартами MCER (Marco Común Europeo de Referencia para las lenguas). Якщо ж ви зовсім початківець, приєднуйтеся до курсу іспанської мови A1.1, у якому навчаємо початківців, які лише починають вивчати іспанську.

Новачок? Але маєте сильне бажання спробувати вивчати іспанську одразу з носіями, напишіть нам, і приєднаємо вас до групи рівня A1. Викладачі нашої школи успішно працюють з учнями, які починають вивчати мову з нуля.

Заняття з носіями у школі іспанської мови

Хто проводить?

Курси іспанської з носіями організовуємо у співпраці з мовною школою з м. Валенсія. Співпрацюємо з перевіреною школою сімейного типу, яка має 15 років досвіду у викладанні іспанської та є акредитованим центром Інституту Сервантеса – єдиної державної установи у світі, яка здійснює контроль за якістю викладання іспанської мови та організації навчального процесу!

Скільки коштують курси іспанської з носієм?

У таблиці наводимо ціни актуальні на 2022 рік (можливі незначні зміни ціни у зв’язку з різною тривалістю курсів).

Курс Рівень іспанської Ціна за 3 місяці
Básico Базовий
(A2)
240 євро + підручник
Intermedio Середній
(B1)
240 євро + підручник
Avanzado Просунутий
(B2-C1)
240 євро + підручник

Як відбуваються заняття?

Заняття відбуваються онлайн в реальному часі через платформу відеоконференцій Zoom. Тому не має значення, чи шукаєте ви курси іспанської мови у Києві, Львові, чи Івано-Франківську, чи мешкаєте у маленькому містечку поблизу Луцька. Все, що необхідно мати для успішного навчання, – це ноутбук (смартфону, на жаль, недостатньо для ефективного навчання) та доступ до мережі Інтернет.

Ось так виглядає онлайн-урок іспанської мови. Як бачите, ні вік, ні місто проживання значення не мають. Усіх об’єднує єдина мета – навчитися розуміти носіїв та вільно спілкуватися.

Урок іспанської мови онлайн. Заняття з носіями з Іспанії

На кожному занятті ви безпосередньо спілкуєтеся з репетитором та іншими учнями. Тривалість кожного курсу – три місяці (12 тижнів). Усе спілкування впродовж курсу – іспанською! Перед початком курсу ми визначимо ваш рівень володіння мовою.

Заняття триває 50 хвилин. Учні матимуть два заняття на тиждень. У групі зазвичай від 6 до 8 учнів.

Ви обираєте оптимальний час занять (можливі варіанти – 10:40; 13:45; 18:15; 19:25) та дотримуєтесь обраного графіку. Якщо ви пропускаєте заняття, викладач записує урок та надсилає вам посилання для того, аби ви могли переглянути його пізніше.

Окрім обов’язкових занять в ціну курсу входять додаткові розмовні уроки, на яких викладачі нашої школи-партнера вчать готувати, танцювати та грати на гітарі. Це все іспанською у форматі неформальних онлайн-зустрічей, до яких можуть приєднатися усі бажаючі. Присутність на таких заняттях опційна та додатково не оплачується. Зазвичай, такі віртуальні балачки влаштовуються двічі на місяць.

Додатково потрібно буде придбати річну підписку (21 євро) на інтерактивний підручник. Підписка здійснюється після успішного завершення першого заняття, тобто лише тоді, коли ви на 100% будете впевнені, шо рівень групи вам підходить.

Як записатися на курси іспанської онлайн?

Для того, щоб записатися на курси іспанської мови онлайн, виконайте 3 простих кроки.

Крок 1. Заповніть онлайн-заявку.

Заповніть ось цю заявку. Ми обов’язково опрацюємо її та зв’яжемося з вами впродовж доби або наступного робочого дня після вихідних.

Заявка на онлайн курс іспанської з носіями мови з Іспанії

Крок 2. Пройдіть тест на визначення рівня.

Для того, щоб обрати для вас оптимальну групу, ми надішлемо посилання на короткий онлайн-тест для визначення рівня мови.

Тест для визначення рівня іспанської для онлайн-курсу з носіями

Крок 3. Здійсніть оплату.

Ви можете розрахуватися карткою онлайн або переказати кошти на рахунок в банку в Іспанії. Після чого викладачі нашої школи-партнера зв’яжуться з вами з детальною інформацією щодо організації навчального процесу.

Оплата курсу карткою онлайн

Якщо у вас виникнуть будь-які запитання стосовно мовних курсів, пишіть на Telegram @eudeua. Учні, що починають навчатися з нами, залишаються з нами.

Записатися на курс