Перший україномовний онлайн-проект, метою якого є допомогти початківцям навчитися вільно розмовляти іспанською!

Все, що ми створюємо та публікуємо у спільноті, базується на трьох основних цінностях.

ЯКІСНИЙ КОНТЕНТ
У часи «контенту швидкого приготування» ми досі віримо, що матеріал, який принесе користь читачам, усе ж таки має готуватися на повільному вогні. Тому ми досліджуємо, прислухаємося до читачів, розповідаємо історії, наводимо приклади… Словом, робимо усе можливе для того, аби створити якісний контент про іспанську українською.

ДОСТУПНІ УРОКИ
Ми розповідаємо про іспанську простою і доступною мовою. Впевнені, що вивчити граматику легко, якщо ставитися до неї не як до сукупності правил, а як до ключа, який здатен відчинити двері до нової мови, культури та манери буття.

ЦІКАВА ПОДАЧА МАТЕРІАЛУ
Ми знаємо, чому мешканці Піренейського півострова деколи кажуть «Бувай!» вітаючись. Розуміємо, чому в Іспанії не завжди варто поспішати на зустріч після слів «Побачимось завтра о п’ятій?». Можемо пояснити, чому в українців «Ні!» деколи означає «Так!», а в іспанців навпаки «Так!» означає «Ні!» 🙂 Вчити іспанську — цікаво, а розповідати про неї — ще цікавіше!

Ми віримо, що вільно розмовляти, думати та мріяти іспанською реально! І щиро сподіваємося, що ви також зможете в це повірити 🙂