Про проєкт

Перший україномовний онлайн-проєкт, метою якого є допомогти початківцям навчитися вільно розмовляти іспанською!

Все, що ми створюємо та публікуємо у спільноті, базується на трьох основних цінностях.

ЯКІСНИЙ КОНТЕНТ
У часи «контенту швидкого приготування» ми досі віримо, що матеріал, який принесе користь читачам, усе ж таки має готуватися на повільному вогні. Тому ми досліджуємо, прислухаємося до читачів, розповідаємо історії, наводимо приклади… Словом, робимо усе можливе для того, аби створити якісний контент про іспанську українською.

А теплі відгуки наших читачів є цьому підтвердженням 🙂

ДОСТУПНІ УРОКИ
Ми розповідаємо про іспанську простою і доступною мовою. Впевнені, що вивчити граматику легко, якщо ставитися до неї не як до сукупності правил, а як до ключа, який здатен відчинити двері до нової мови, культури та манери буття.

ЦІКАВА ПОДАЧА МАТЕРІАЛУ
Ми знаємо, чому мешканці Піренейського півострова деколи кажуть «Бувай!» вітаючись. Розуміємо, чому в Іспанії не завжди варто поспішати на зустріч після слів «Побачимось завтра о п’ятій?». Можемо пояснити, чому в українців «Ні!» деколи означає «Так!», а в іспанців навпаки «Так!» означає «Ні!» 🙂 Вчити іспанську — цікаво, а розповідати про неї — ще цікавіше!

Ми віримо, що вільно розмовляти, думати та мріяти іспанською реально! І щиро сподіваємося, що ви також зможете в це повірити 🙂

Марафон іспанської A1.1Авторський курс з нуля

Тримісячний марафон з авторськими відеоуроками допоможуть тобі почати говорити на базовому рівні за 3 місяці. 

error: Копіювання матеріалів дозволяється лише за згоди автора і за наявності активного посилання на джерело!